IMG_2281

Praėjome vienintelę kaimelio parduotuvę. Pirkau ten dvi mielines bandeles, kainavo apie 4 lt.

Praėjome vienintelę kaimelio parduotuvę. Pirkau ten dvi mielines bandeles, kainavo apie 4 lt.

Panašūs įrašai:

  • Panašių įrašų nėra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *